Czas społecznych inicjatyw
2020-03-20

Trudne sytuacje objawiają liczne talenty oraz niezmierzone pokłady kreatywności. Nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni Szkoły Podstawowej we Wroniawach, Szkoły Filialnej w Starej Dąbrowie, Domu Wczasów Dziecięcych we Wroniawach i Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkoli w Kopanicy zaangażowali się w akcję POMÓŻMY MEDYKOM. Wiele osób uczestniczyło w zdobyciu materiałów: tkanin, tasiemek, gumek. Materiały ofiarowali również mieszkańcy Wroniaw! Natomiast panie pracujące w ww. szkołach, potrafiące szyć, zasiadły do produkcji maseczek dla MAKS-MED Wolsztyn. Wszystkim uczestniczącym w akcji należą się brawa i serdeczne podziękowania! Panie uszyły około 350 maseczek. Mamy nadzieję, że nasza pomoc przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa w miejscu szczególnie narażonym na kontakt z czynnikami chorobotwórczymi.