czcionka: Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek
kontrast: A A
„Doktor Dolittle i jego zwierzęta, czyli filmowe safari”.
2019-04-29

Dnia 25.03.2019r. uczniowie klas drugich i trzeciej uczestniczyli w wyciecze autokarowej do Wolsztyńskiego Domu Kultury.

Celem wycieczki było obejrzenie i udział w interaktywnym widowisku multimedialnym „Doktor Dolittle i jego zwierzęta, czyli filmowe safari”.

Widowisko oparte było na lekturze. Doktor Dolittle i pies Jip, opowiadali o swych przygodach. Dzieci dowiedziały się jak udzielać pomocy zwierzętom i ludziom. Część dzieci wzięła udział w zadaniach aktorskich. Dzieci dowiedziały się jak pracować z kamerą i mikrofonem. Zobaczyły fragmenty animowanego filmu o doktorze Dolittle i wystąpiły w filmowym studio telewizyjnym. Sceny nakręcone z udziałem dzieci zostaną wmontowane w przygody bohatera

i zostaną przesłane do naszej szkoły w formie filmu! Nie możemy się doczekać efektów naszej współpracy na planie filmowym!

Wycieczka miała na celu rozbudzanie wrażliwości na sztukę teatralną i bezpośredni kontakt z aktorem podczas oglądania spektaklu w teatrze. Dzieci nauczyły się również kulturalnego odbioru sztuki oraz bezpiecznego zachowania podczas jazdy autokarem

i poruszania się po mieście.

Daria Adamska


<- powrót
 liczba odwiedzin: 1237452      online: 1