Grant na zakup komputerów dla Gminy Siedlec
2022-02-10
 Gmina Siedlec otrzymała informację od operatora konkursu „Granty PPGR – Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym” o akceptacji wniosku o powierzenie grantu. Operator konkursu grantowego zaakceptował wniosek o przyznanie Gminie Siedlec grantu na zakup 304 sztuk sprzętu komputerowego (laptopów, tabletów oraz komputerów stacjonarnych) dla uczniów zakwalifikowanych do udziału w konkursie. Obecnie czekamy na podpisanie umowy o powierzenie grantu. Następnie odbędzie się procedura przetargowa. W związku z licznymi telefonami do Urzędu Gminy w Siedlcu informujemy, że z wszystkimi zakwalifikowanymi osobami, które złożyły wnioski o zakup sprzętu komputerowego będziemy kontaktować się indywidualnie po podpisaniu umowy o powierzenie grantu i przystąpieniu do realizacji zadania.

liczba odwiedzin: 1206482      online: 2