Konsultacje
2020-06-02

Od 01 czerwca br., uczniowie klasy IV - VIII mogą brać udział w konsultacjach ze wszystkich przedmiotów (harmonogram dyżurów nauczycielskich w załączniku).

Ważne!

Nauczyciel wyśle z odpowiednim wyprzedzeniem informację o spotkaniu z uczniem. Podobnie uczeń - może umówić się z nauczycielem, dla poprawy oceny, oddania prac itp..

Umawiamy się przez dziennik elektroniczny.

Jednak wszyscy musimy pamiętać o następujących zasadach:

1. Przychodzimy na konsultacje zdrowi. Bez żadnych objawów chorobowych.

2. W szkole zachowujemy odległości, pamiętamy o higienie i dezynfekcji rąk.

3. Nie możemy przyjść na konsultacje, gdy w domu znajduje się ktoś na kwarantannie.

4. Na konsultacje przychodzimy punktualne, nie gromadzimy się przed i po zajęciach.

5. Na te zajęcia szkoła nie zapewnia dowozów.

6. Podczas zajęć posługujemy się swoimi przyborami i wyposażeniem.

Proszę o zachowanie reżimu higienicznego, ale również o skorzystanie z tej okazji, aby w sytuacji końca roku szkolnego, uzyskane oceny były dla wszystkich satysfakcjonujące.

pliki do pobrania:
- harmonogram konsultacji