Mali artyści
2019-04-29

4 kwietnia br. odbył się w naszej szkole, coroczny konkurs recytatorski klas I-III. Zainteresowanie imprezą było ogromne. Dzieci z dużym zaangażowaniem wyuczyły się wierszy, a następnie pod okiem swoich Pań szlifowały piękną recytację. W każdej klasie wybrano trzy najlepsze osoby, które wzięły udział w konkursie szkolnym. Mali artyści prezentowali swoje recytatorskie talenty na forum całej braci uczniowskiej klas I-III.

Przyznano po dwa wyróżnienia w każdej klasie.

Kl. I – Hania Ceglarek i Ala Sewohl

Kl. II a – Wojtek Tomys i Lena Raszke

Kl. II b – Antek Maszner i Emilka Maszner

Kl. III – Ola Noculak i Franek Sławiński

Uczestnicy konkursu otrzymali upominki. Na szczeblu gminnym będą nas reprezentować: Wojtek Tomys, Antek Maszner, Ola Noculak i Franek Sławiński. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych recytatorskich sukcesów.

G.Przybylak

GALERIA: mali artyści