Mistrz tabliczki mnożenia
2019-05-30

28 maja 2019 roku w szkole w Siedlcu odbył się konkurs o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia. Po rozgrywkach klasowych w Naszej szkole zostali wytypowani najlepsi z najlepszych. Do etapu gminnego przeszli: Mateusz Kiciński z klasy 2SP, Aleksandra Noculak z klasy 3SP oraz Olga Adamczewska z klasy 4SP. Wszyscy poradzili sobie z większością zadań, jednak dla Aleksandry Noculak żadne nie okazało się trudne, wszystkie rozwiązała prawie bezbłędnie! A zajęło jej to rekordowo mało czasu! Po krótkiej dogrywce Aleksandra została Mistrzem Tabliczki Mnożenia w kategorii klas trzecich szkoły podstawowej.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a Oli życzymy obrony tytułu w przyszłym roku, tym razem na etapie klas 4.

Joanna Krystianz

GALERIA: mistrz tabliczki