Nasi uczniowie wśród laureatów konkursu „Sacratissimo Cordi Polonia Restituta”.
2018-11-16

W sobotę 10 listopada w auli UAM w Poznaniu o godz.18.00 podczas uroczystego Koncertu Niepodległościowego, odbyło się rozdanie nagród laureatom konkursu „Sacratissimo Cordi Polonia Restituta”. Na konkurs wpłynęło 651 prac z 72 szkół z Wielkopolski we wszystkich kategoriach wiekowych. To najwięcej ze wszystkich dotychczasowych edycji konkursu!

5 listopada 2018 r. jury konkursu w składzie: Grzegorz Nowicki – przewodniczący Stanisław Mikołajczak – prezes SKOPW Barbara Napieralska – NSZZ „Solidarność” Jarosław Biegała – Kuratorium Oświaty w Poznaniu Ewa Tynecka –Szukalska – Referat Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Poznaniu Bogumiła Łącka – Akcja Katolicka Stanisław Mystek – artysta rzeźbiarz Irena Rosińska – Melnik – artystka rzeźbiarka Jolanta Jasińska – sekretarz Zarządu SKOPW Jolanta Hajdasz – sekretarz jury przyznało nagrody i wyróżnienia zwycięzcom.

Wśród laureatów konkursu znalazło się dwoje uczniów naszej szkoły: MARIKA PACYNA i SZYMON FABIŚ oraz pani Edyta Gabała, która otrzymała nagrodę specjalną za szczególne zaangażowanie w upowszechnianie idei odbudowy Pomnika Wdzięczności i związanych z nią ideałów.

GALERIA: Rozdanie nagród

pobierz zdjęcie roz2.jpg.jpg