Odwiedziny Pani Katarzyny Flieger w bibliotece
2017-10-13

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, nasza szkoła realizuje projekt edukacyjny mający na celu propagować czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. Z tej właśnie okazji w bibliotece gościliśmy panią Katarzynę Flieger, autorkę kryminału "Niewłaściwy moment". Pani Katarzyna opowiedziała uczniom klas gimnazjalych o swojej przygodzie z książką, nawiązując do ksiażek Agaty Christi, które figurują w kanonie lektur klas gimnazjalnych. Pani Katarzyna podarowała 4 książki do naszej szkolnej biblioteki, z czego bardzo się cieszymy. Mamy też nadzieję na kolejne spotkanie z panią Flieger przy promocji jej kolejnej książki.biblioteki.

GALERIA: Pani Katarzyna Flieger w bibliotece

pobierz zdjęcie image002.jpg.jpg