Podsumowanie TYGODNIA BIBLIOTEK 2020 r.
2020-05-15
Nasz TYDZIEŃ BIBLIOTEK 2020 powoli się kończy. Cóż się działo w naszej wirtualnej przestrzeni?
Otóż każdy chętny uczeń - czytelnik mógł spróbować swoich sił w rozwiązywaniu krzyżówki o bohaterach z książek, obejrzeć prezentację o właściwym korzystaniu z encyklopedii i słowników, wziąć udział w konkursie "Moja rymowanka o bibliotece, bibliotekarzu i książkach",oraz "zasmakować" w książkach w każdy inny możliwy sposób np. poprzez wybór książek, które uważacie za najciekawsze. Wasza pani bibliotekarka upiekła na tę okazję TORT KSIĄŻKOWY, którym niestety mogła poczęstować was tylko wirtualnie... za to obiecuje wam, że za rok będziecie mogli skosztować podobny! W tym roku natomiast musi wam wystarczyć TORT KSIĄŻKOWY, który wspólnie przygotowaliśmy z książek które uważacie za najciekawsze. Tort był piętrowy i składał się z trzech "pysznych" warstw:
1. "Magiczne drzewo. Czerwone krzesło". Andrzej Maleszka
2. "Magiczne drzewo. Pojedynek". Andrzej Maleszka.
3. "Tata". Toon Tellegen.
Kto jeszcze nie zasmakował w powyższych warstwach, niech czym prędzej to uczyni, bo naprawdę warto!
Oba torty o których mowa powyżej możecie obejrzeć w naszej bibliotecznej galerii :) Znajdziecie tam także konkursowe rymowanki :)

GALERIA: Tydzień Bibliotek 2020

pobierz zdjęcie nastronkrzywka.jpg.jpg