Stawiamy na zdrowie!
2019-04-29

2 kwietnia 2019r zaprosiliśmy do szkoły mamę jednej z uczennic, panią Adrianę Kmito, która jest dietetykiem. W ciekawy sposób przedstawiła nam swój zawód. W dalszej części spotkania, korzystając z prezentacji multimedialnej, próbowała przekonać dzieci do zdrowego odżywiania. Uczniowie mogli usłyszeć i zobaczyć, czym grozi jedzenie fast foodów, słodyczy, chipsów – tak uwielbianych przez najmłodszych. Dzieci mogły porównać ilość cukru w napojach, które spożywają. Dowiedziały się, czym są zdrowe przekąski i jak dużo energii dostarczają naszemu organizmowi. W spotkaniu wzięły udział: klasa IIb oraz klasa III. Było ono kontynuacją pedagogizacji rodziców, dotyczącą zdrowego odżywiania dzieci i młodzieży, którą mogli wysłuchać podczas Dni Otwartych w naszej szkole. Jeszcze raz bardzo dziękujemy pani Adrianie Kmito za ciekawą prezentację i mamy nadzieję, że zarówno rodzice, jak i dzieci, zmienią swoje nawyki żywieniowe.

G. Przybylak

GALERIA: Stawiamy na zdrowie!

pobierz zdjęcie 31_(1556540827).jpg.jpg