Święto Babci i Dziadka
2018-01-31

W czwartkowe popołudnie 24 stycznia o godz. 15.30 na zaproszenie uczniów kl. Ib oraz wychowawczyni na szkolną stołówkę przybyli goście czyli Kochane Bacie i Dziadkowie. Zaproszenie przyjęła zastępca pani dyrektor Elżbieta Kolesińska.

Bardzo spięci i trochę stremowani wnukowie zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Były wiersze, piosenki, tańce.

Nie mogło zabraknąć wcześniej przygotowanych prezentów, które zostały wręczone po pierwszej części.

W trakcie przerwy wszyscy z zainteresowaniem oglądali kącik pamiątek z dawnych lat. Znalazły się tam min. banknoty, monety, stare fotografie, książki, serwety, kołnierzyki, młynki, lampy naftowe, naczynia i inne.

Następnie wnukowie posili się pysznym ciastem przygotowanym przez mamusie. W dalszej części wnukowie przedstawili swoje zdolności sprawnościowe. Były również tańce z Babciami i Dziadkami.

Po dwugodzinnej zabawie nastąpiło pożegnanie. Mam nadzieję, że pozostanie w pamięci uczestniczących osób.

Korzystając z okazji wychowawczyni bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się i pomogli w zorganizowaniu tej imprezy. Szczególne podziękowanie należy się: p. Marioli Chudej, p. Monice Młodystach, p. Ani Urbaniak, Justynie Maszner.

Jadwiga Żak oraz uczniowie klasy IB.

GALERIA: Dzień Babci i Dziadka

pobierz zdjęcie dsc00226.jpg.jpg