2019-04-07

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

W związku z tym, że rozmowy ZNP z rządem trwają od godziny 19.00 i nie wiem kiedy się zakończą oraz czy zakończą się kompromisem bardzo proszę by w miarę możliwości pozostawić jutro dzieci w domu.

Prośba ta wynika z faktu, że o dokładniej liczbie nauczycieli, którzy przystąpią do strajku i nie będą sprawować opieki nad uczniami w szkole i dziećmi w przedszkolu zostanę poinformowana dopiero w momencie jego rozpoczęcia czyli 08.04.2019 roku.

Natomiast mam nadzieję, że egzaminy gimnazjalne i ósmoklasisty się odbędą, ale dokładniejsze informacje jeszcze prześlę.

O kolejnych informacjach dotyczących akcji strajkowej, będę państwa informować niezwłocznie poprzez dziennik elektroniczny i stronę szkoły.

Dyrektor ZSPiP w Kopanicy

Agnieszka Nowicka