2020-03-10

1. W związku z realnym zagrożeniem epidemii koronawirusa informujemy, że wszystkie konkursy, wyjazdy, wycieczki, basen, zebrania z rodzicami zostają wstrzymane do odwołania.

2. Na 13 marca 2020 roku została zaplanowana przez Komitet Społeczny Przyjaciele dla Cypriana impreza charytatywna. Pani Dyrektor podjęła decyzję, że nasze dzieci ze szkoły i przedszkola nie wystąpią podczas koncertu. 11 marca br. zostanie podjęta decyzja, czy termin koncertu zostanie zmieniony, o czym Państwa poinformujemy.

3. W czwartek i piątek w naszej szkole odbędzie się zbiórka publiczna nr 2020/1091/KS na rzecz leczenia i rehabilitacji Cypriana. Chętne osoby będą mogły wrzucić pieniądze do specjalnie przygotowanych i oznaczonych puszek. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przekazanie dowolnej kwoty swoim dzieciom, by mogły zasilić tak szczytny cel.