Wybraliśmy Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego
2020-12-05
Do wyborów na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Kopanickiej Drużyny Powstańców Wielkopolskich drogą internetową za pomocą Testportalu przystąpiło 72 uczniów ze 122 uprawnionych do głosowania.
Uczniowie oddali swoje głosy na dwie kandydatki, w większości anonimowo.
W wyniku głosowania, które przeprowadzono w dniu 01.12.2020 r. o godzinie 8.00 - 8.05 czasu środkowoeuropejskiego, wyłoniono przewodniczącą S. U.

Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego (uzyskując 42 głosy) została Jagoda Lisiewicz z klasy VII a.
Klaudia Głodek z klasy VIIb uzyskała 30 głosów.
Gratulujemy! Dziewczyny dzieliła bardzo niewielka różnica głosów.
Jednocześnie wyrażamy nadzieję na udaną współpracę opiekunów S. U. z nową przewodniczącą S. U.

Oficjalne wyniki w postaci wydruku Exel przechowane będą w sekretariacie szkoły, ul. Szkolna 2, 64-225 Kopanica.