XXV Targi Edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych: Uwaga Edukacja!
2021-05-06
W terminie 7-8 maja br. odbędą się XXV Targi Edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Hasło tegorocznej edycji, która odbędzie się w wersji on-line brzmi:
Uwaga Edukacja!

Zapraszam uczniów wraz z rodzicami do odwiedzenia wirtualnego stoiska Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Przygotowaliśmy ciekawe oraz przydatne informacje m.in. na temat oferty szkół ponadpodstawowych, terminów postępowania rekrutacyjnego, konkursów przedmiotowych, doradztwa zawodowego, czy praw i obowiązków rodziców.

Do udziału w targach, w charakterze wystawców, zgłosiły się szkoły ponadpodstawowe z całej Wielkopolski, szkoły wyższe oraz instytucje działające w obszarze edukacji i nauki. W programie znalazły się konferencje, webinaria, szkolenia e-learningowe, panele dyskusyjne dla nauczycieli, uczniów i rodziców.

Konferencja on-line, otwierająca targi, odbędzie się 7 maja, o godzinie 13:00.

Robert Gaweł
Wielkopolski Kurator Oświaty