2020-06-22

Nadchodzi zakończenie roku szkolnego i podsumowanie edukacji.

W tym roku uczniowie klas I - VII będą odbierali swoje świadectwa wg wyznaczonych godzin od wychowawcy klasy według harmonogramu, który znajduje się w załączniku (nie będzie uroczystej akademii i spotkań z wychowawcami w klasach, świadectwa odbieramy w wyznaczonych miejscach przy wejściach do szkoły). Natomiast uczniowie klas VIII będą mieli pożegnanie z wychowawcą i dyrektorem szkoły na orliku szkolnym, gdzie odbędzie się krótkie (ok. 30 minut) podsumowanie edukacji w szkole podstawowej.

Uczniowie, którzy nie odbiorą świadectwa, a będą je odbierać w innym terminie, uzgadniają to telefonicznie z sekretariatem szkoły.

W dniu zakończenia roku szkolnego nie kursują autobusy szkolne. Rodzice dowożą dzieci do szkoły po odbiór świadectw.

Ze względu na fakt, iż jesteśmy w trakcie pandemii koronawirusa, w szkole wprowadzono wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia (po świadectwo przychodzimy w maseczce, dezynfekujemy ręce). Proszę o stosowanie się do instrukcji i poleceń pracowników szkoły.

Przypominamy o stroju galowym, który obowiązuje podczas zakończenia roku szkolnego.